Služby

Mezi naše hlavní služby patří:

Výměny stoupacích vedení

 • v panelácích a cihlových domech
 • zajištění zvýšení odběrů (hlavního jističe) u PRE a ČEZ
 • rekonstrukce domovních rozvaděčů
 • montáž domovních telefonů a zvonků
 • revize elektro
 • přihlášky k odběru elektrické energie

Naší specializací jsou výměny elektrických stoupacích vedení v panelácích i cihlových činžovních domech. Staré elektrické rozvody již mnohdy nevyhovují současným zvýšeným požadavkům na odběr elektrické energie. Většina domácností je vybavena automatickou pračkou, lednicí, mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí apod. Tyto spotřebiče mají podstatně vyšší příkon, než měly staré (např. vysavač dříve 400W, nyní 1600W). Stávající elektrické rozvody nejsou dimenzovány na nové vyšší zatížení, navíc jsou většinou provedeny z hliníkových kabelů, které mají další nevýhody a jejich zaručená životnost je již přesažena. Stávají se proto možným zdrojem problémů a někdy, při zanedbání náročné údržby, i požárů. Vedení vyměňujeme po dohodě s majitelem (SVJ, družstvo) buď samotné, nebo včetně rozvaděčů na chodbách. Samozřejmostí je dodržování všech bezpečnostních hledisek ? včetně požárních. Kromě páteřní elektroinstalace vyměňujeme i přívody do bytů a můžeme provést i kompletní rekonstrukci elektrických rozvodů v bytech. Při této činnosti spolupracujeme se smluvním revizním technikem PRE (Pražské Energetiky).
Při rekonstrukci hlavního domovního vedení upřednostňujeme technologický postup, který minimalizuje bourací a následně i zednické práce!

Nové instalace i rekonstrukce stávajících rozvodů

 • v rodinných domech, bytech, kancelářích, restauracích
 • výměny pojistek za jističe
 • instalace proudových chráničů atd.
 • spolupráce se stavebními firmami
 • zabezpečení objektů ? EZS, EPS apod.
 • vše včetně projektů

Totéž, co platí ve velkém u mnohapodlažních bytových domů, platí pro každý byt nebo rodinný domek. Je-li elektroinstalace stará, mnohdy je potřeba ji zrekonstruovat a přizpůsobit jak zvýšeným nárokům na elektřinu při použití moderních výkonných elektrických spotřebičů, tak třeba novému využití rodinného domku, kanceláří, provozoven. Nové bezpečnostní předpisy určují i nové požadavky na elektrické vedení a vinou zastaralé elektroinstalace nemusí být třeba zkolaudována nová nebo nově zrekonstruovaná budova. Nejlépe se pracuje, když jsme na stavbě jako první elektrikářská firma. Podle projektu vedeme vodiče, osazujeme jističe, zásuvky, vypínače a další prvky. V případě, že Vás nechala předchozí firma na holičkách, umíme vysledovat zapojení a dokončit práci po jiných, ale zabere to spoustu času? proto nás volejte raději rovnou!

Drobné opravy

 • výměny vypínačů, zásuvek, zářivek, domovních telefonů, zámků atd.

Mnoho firem se nezabývá malými opravami, které nejsou finančně zajímavé a většinou ukrajují dost času a nepřinášejí velký zisk. My Vás neodmítneme a v co nejkratším termínu vyšleme zkušeného technika na opravu i ?prkotin? jako je výměna vypínače, zářivky, domovního zvonku, elektrického vrátného nebo zámku? Zabezpečení domů a bytů před zloději a včasné upozornění na nebezpečí požáru se stalo již samozřejmostí. Nabízíme konzultaci a řešení na míru a na klíč právě pro Váš specifický případ, na výběr máme několik systémů a dodavatelů, všechno za ceny, které Vás příjemně naladí?

Elektrické podlahové vytápění ? návrh a realizace

Podlahové topení má mnoho výhod a elektrické přímotopné podlahové topení ještě další navíc? Použitím podlahového vytápění šetříme energii a v závislosti na tom i svoji peněženku, v místnostech se nevíří prach a alergici si oddychnou. V pokojích nezabírají místo často nevzhledné, drahé a obtížně se udržující radiátory. Při volbě elektrických přímotopných kabelů dále šetříme značné částky investic do plynových nebo elektrických kotlů, do trubek rozvodů topení, radiátorů a termostatických hlavic ke každému radiátoru, vyhýbáme se riziku zaplavení vodou z rozbitých nebo prorezavělých trubek a topných těles, zničení věcí, památek, obrazů či fotografií v našem bytě či sousedům pod námi, a navíc nepříjemnému jednání s pojišťovnami. Naopak umožníme velice přesnou moderní kontrolu teploty v bytě či domě, čímž opět šetříme Vaše peníze? A dopřejte si ten požitek, vstoupit bosou nohou z vany nebo sprchového koutu na teplou dlažbu?Pro naše instalace používáme kvalitní a přitom cenově velmi výhodný systém Raychem, včetně přesného řízení teploty termostaty. Tento systém je zaměřen na komplexní systémy vytápění v bytech a RD, ale řeší i doplňkové aplikace ? jako je zajištění nezamrznutí okapů v zimě, stále sjízdné vjezdy do garáží, ohřívání trubek s teplou vodou, aby nevychladla a desítky dalších aplikací.

Dodávka a montáž společných televizních antén (STA)

 • příprava na digitální vysílání
 • rekonstrukce TV rozvodů

Přechod na digitální vysílání televize má hodně výhod, ale i některé nové požadavky. Existuje mnoho způsobů, jak digitální televizi přijímat, jak v rodinných domcích, tak v bytových domech. Nabízíme bezplatnou konzultaci a návrh řešení pro konkrétní lokalitu a přesně podle požadavků zákazníků. Při řešení využíváme moderní a levné řešení od předních světových výrobců a poskytujeme dlouhodobou záruku.

Konkrétní příklady montované technologie:

Montáž samozamykacích zámků

Montáž a zapojení samozamykacích zámků mechanických i elektrických fy ABLOY, BERA apod., které se po průchodu dveřmi automaticky zamknou. Dveře lze zevnitř otevřít klikou, zvenku klikou pouze po odemknutí klíčem nebo po stisknutí tlačítka na domácím telefonu v bytě.
Cena s montáží od 9 000,- Kč

Instalace přístupových systémů s čipem(doporučujeme)

Výhodou je, že při ztrátě čipu stačí tento čip vymazat z paměti čtečky a není nutné měnit vložku v zámku a všechny klíče v domě.
Průměrná cena pro dům s 20 byty (60 čipů) včetně zálohovaného zdroje 38 000,-Kč

Instalace domácích telefonů

Zahrnuje dodávku, montáž a zapojení domácích telefonů, tlačítkového tabla, elektrického zámku a popis jmenovek na tlačítkovém tablu. Instalujeme slovenskou Teslu Stropkov, polské systémy MIWI, italské soupravy URMET, španělský systém ALCAD
Cena závisí na počtu bytů a použitém systému, pro dům s 20 byty je cena od 45.000,- Kč

Instalace osvětlení

Instalace osvětlení domovního vchodu svítidlem s pohybovým čidlem.
Cena podle typu svítidla a pohybového čidla se pohybuje od 2 900,- Kč

Speciální nabídka:

Moderní schodišťové automaty (osvětlení schodišť)

Montujeme moderní schodišťové automaty (osvětlení schodišť) typ SSI 25. Délku rozsvícení světel určují sami uživatelé počtem stisknutí tlačítka. Automaty se vyznačují velkou životností a způsobem zapínání, který mnohonásobně prodlužuje životnost žárovek, snižují též podstatným způsobem spotřebu elektrické energie a zvyšují bezpečnost osob na schodišti.

Současná cena s montáží je od 1 900,- Kč.